برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پیرا پزشکیFaculty of Paramedicine

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 18 تير 1398
کد 562

بازدید امام جمعه محترم تبریز از دانشکده پیراپزشکی

به همراه ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر صومی و هیئت همراه ...
حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان آذربایجان شرقی با حضور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی تبریز جناب آقای دکتر صومی طی بازدیدی از دانشکده پیراپزشکی در جلسه ی هم اندیشی با اساتید هیئت علمی گروه معارف اسلامی دانشگاه که در محل مرکز توسعه پژوهش های بین رشته ای معارف اسلامی و علوم سلامت منطقه 2 کشور برگزار گردید شرکت نموده و در این دیدار با ایراد فرمایشات مبنی بر اینکه صف آرایی دشمن در برابر ملت ایران تنها برای این است که جلوی پیشرفت ها را بگیرد، گفت: بی نیازی و البته بی اعتنایی ملت ایران به قدرت های جهانی و عدم وابستگی به آنها باعث فتح قله های موفقیت شده است، پرداختند.

ایشان افزودند: با وجود تحریم های ظالمانه در همه حوزه ها پیشرفت های بدست آمده عامل دشمنی استکبار با ملت ایران است.
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با بیان اینکه درجا زدن و عقب نشینی خواسته دشمن و عامل دشمنی آنهاست، گفت: راهبرد مقاومت تدبیر رهبر معظم انقلاب در برابر دشمنان است که تمام سلایق هم با لبیک به این تدبیر ایران اسلامی را در مسیر توسعه و پیشرفت قراد داده اند.ایشان ترویج سبک زندگی غربی را بخشی دیگر از توطئه های دشمنان عنوان کرد و گفت: نخبگان جامعه باید با راهبرد مقاومت، حرکت خود را متناسب با بخش هفتم گام دوم انقلاب تنظیم کنند و در جهت ترویج سبک زندگی اسلامی تلاش جهادی داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود توجه به جوانان را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: جوانان در عین حال که عاطفی و احساسی هستند، اما افسران جنگ نرم هستند که باید میدان عمل را به آنها داد تا با سبک زندگی ایرانی- اسلامی ، پیشرفت های لازم در کشور حاصل شود.

ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر صومی نیز ضمن ابراز رضایتمندی از فعالیت های علمی گروه معارف اسلامی از توجهات ویژه امام جمعه محترم تبریز به فعالیت های بیمارستان ها و مراکز درمانی دانشگاه، قدردانی و تشکر نمودند.
 در این دیدار حجت الاسلام  و المسلمین دکتر نوبری مدیر گروه معارف اسلامی نیز به معرفی و بیان دستاوردها و توانمندی های اعضای هیئت علمی این گروه آموزشی پرداختند.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر خیری مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و ریاست مرکز توسعه پژوهش های بین رشته ای معارف اسلامی و علوم سلامت نیز ضمن معرفی، گزارشی از عملکرد این مرکز ارائه نمودند.
جهت مشاهده عکس های بیشتر به گالری تصاویر دانشکده پیراپزشکی مراجعه نمایید.