برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پیرا پزشکیFaculty of Paramedicine

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 20 اسفند 1399
کد 647

بهره برداری از تالار بازسازی شده دانشکده پیراپزشکی

افتتاح تالار دانشکده

به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی این تالار با مساحت 285 مترمربع و با ظرفیت 200 عدد صندلی معمولی و VIP در مورخ 99/12/18 با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر صومی و جناب آقای دکتر خیری مسئول محترم نهاد رهبری  و جمعی دیگر از مسئولین دانشگاه مورد بهره برداری قرار گرفت.
در این مراسم همزمان از دو نفر از اساتید و کارکنان دانشکده سر کار خانم فریبا عزبدفتری عضو محترم هیات علمی گروه علوم پایه و آقای علیرضا لطفی حسابدار و امین اموال دانشکده که به افتخار بازنشستگی نائل شده بودند تقدیر و قدر دانی به عمل آمد.
این تالار به عنوان قدیمی ترین ساختمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و اولین دانشکده پزشکی با قدمت بیش از 70 سال به عنوان نماد علم طب در استان به شمار می رود و همواره مورد توجه مسئولین و پیشکسوتان بوده و از ارزش و جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.
آقای دکتر مودب ریاست محترم دانشکده از تمامی دست اندرکاران عمران و بازسازی تالار دانشکده بخصوص معاون محترم اداری و مالی دانشکده جناب آقای کلاهدوزان و همچنین رئیس محترم اداره امور عمومی دانشکده سرکار خانم سیدشوری تشکر نموده و همچنین از خدمات علمی و پژوهشی خانم عزب دفتری عضو محترم هیأت علمی گروه آموزشی علوم پایه و آقای علیرضا لطفی حسابدار و امین اموال دانشکده قدردانی و نمودند.
در ادامه آقای دکتر صومی در این مراسم از مدافعان سلامت تشکر ویژه نموده و ضمن گرامی داشتن یاد و نام اساتید درگذشته از تلاشهای انجام شده در دانشکده پیراپزشکی قدردانی نمودند.
حجت الاسلام دکتر خیری مسئول نهاد رهبری دانشگاه ضمن تبریک مبعث پیامبر اعظم از مسئولین دانشکده که در بازسازی تالار و سایر واحدهای دانشکده زحمات زیادی کشیده اند، قدردانی نمودند.
در پایان از دو نفر از بازنشستگان دانشکده با اهداء لوح تقدیر، هدایا و گل تشکر و قدردانی بعمل آمد.
جهت مشاهده عکس های تکمیلی به گالری تصاویر دانشکده پیراپزشکی مراجعه نمایید.