برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پیرا پزشکیFaculty of Paramedicine

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 30 فروردين 1401
کد 690

پیام ریاست محترم دانشکده پیراپزشکی به مناسبت روز آزمایشگاه

جناب آقای دکتر آهنگرزاده رضایی


سی ام فروردین ماه هر سال بهانه‌ای برای پاسداشت مقام شامخ طبیب و محقق بزرگ ایرانی حکیم سید اسماعیل جرجانی است. تحقیقات گسترده و تألیفات ارزشمند این حکیم فرزانه درباره خون و مایعات بدن در راستای تشخیص انواع بیماری‌ها، موجب شده تا سالروز تولد او در تقویم ایران به روز آزمایشگاه و تجلیل از آزمایشگاهیان اختصاص یابد.
بدون شک متخصصان و کارکنان دلسوز آزمایشگا‌ه‌های تشخیص طبی با تخصص‌ها و گرایش‌های مختلف، نقش کلیدی در تکمیل حلقه درمان و تشخیص دقیق و سریع بیماری‌ها ایفا می‌کنند. همان گونه که همه اذعان دارند طی دو سال اخیر که جهان درگیر بحران همه‌گیری بیماری کرونا و مقابله دشوار با این ویروس منحوس بود، نقش بی‌بدیل جامعه آزمایشگاهی و ارزش‌های علمی و عملی این قشر فرهیخته بیش از پیش پدیدار شد. لذا روز آزمایشگاهیان، روز تقدیر از انسان‌هایی متخصص و بی‌ادعاست که دوشادوش سایر عوامل نظام سلامت اما بصورت گمنام و خالصانه از خود گذشته و بدون هیچ چشم‌داشتی در خدمت بیماران و اعتلای سلامت جامعه تلاش می‌کنند.
اینجانب ضمن ارج نهادن بر زحمات همه عزیزان، روز آزمایشگاه را به تمامی اساتید محترم و جامعه خدوم علوم آزمایشگاهی که در عرصه‌های تشخیص، درمان یا آموزش دانشجویان فعالیت دارند تبریک عرض نموده و برای همه از درگاه خداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت می‌نمایم.
 
                                                                                    دکتر محمد آهنگرزاده رضائی
                                                                                     رئیس دانشکده پیراپزشکی